Kalendarz zajęć

Kalendarz pokazuje aktualny dzień -czyli to co dzieje się dzisiaj w Dance Imperium

 

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:45  
60 min

Hip Hop Początkujący 8-11 LAT

Paweł Tolak

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

 
60 min

Hip Hop Początkujący 8-11 LAT

Paweł Tolak

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

     
 
60 min

Breakdance Dzieci

Damian Sobański

ul.Jasna Pruszków

Kurs

17:00
45 min

Mini mini dance mix 2,5-4 lata

Jacek Grabowski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

60 min

T. Nowoczesny Początkujący

Marta Lesiewicz

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

45 min

Mini Mini Dance Mix 4-5 lat +kontynuacja

Jacek Grabowski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

60 min

T. Nowoczesny Początkujący

Marta Lesiewicz

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

     
45 min

Balet początkujący

Kinga Janek

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

     
17:15  
45 min

Taniec Towarzyski Początkujacy

Jacek G./Szymon K.

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

 
45 min

Taniec Towarzyski Początkujacy

Jacek G./Szymon K.

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

     
17:45  
60 min

Hip-Hop początkujący od 12 lat

Paweł Tolak

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

45 min

Balet początkujący

Kinga Janek

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

60 min

Hip-Hop początkujący od 12 lat

Paweł Tolak

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

     
18:00
90 min

Folteens

Jacek Foltyn

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Nowicjusz+Padawan La Klub Tańca Sportowego

Paweł Tekiela

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Folteens

Jacek Foltyn

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Videoclip + Nowoczesny (gr. obozowa)

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

     
90 min

What's up Crew

Tomek Angielski

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Videoclip + Nowoczesny (gr. obozowa)

Marta Lesiewicz

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Step & Flow

Tomek Angielski

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Akrobatyka dla Tancerzy

Damian Sobański

Sala Filary ul.Antka 7

Kurs

18:30
75 min

Klasyka Musical Jazz

Marek Zajączkowski

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

   
90 min

Nowicjusz+Padawan ST Klub Tańca Towarzyskiego

Szymon Kuliś

Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

Kurs

     
19:30
90 min

Step & Flow

Tomek Angielski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Musical Jazz Dance

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

90 min

What's up Crew

Tomek Angielski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Musical Jazz Dance

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

     
 
60 min

Latino Solo dla Pań

Monika Wach

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

90 min

Rozciąganie dla Tancerzy

Jacek Foltyn

Sala 2 ul.Antka 7

60 min

Hip Hop Dorośli

Paweł Tolak

Sala 3 ul.Antka 7

20:00  
90 min

Rycerz+Mistrz LA Klub Tańca Sportowego

Paweł Tekiela

Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

Kurs

 
90 min

Rycerz+Mistrz ST Klub Tańca Sportowego

Szymon Kuliś

Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

Kurs

120 min

Practise Klub Tańca Towarzyskiego

Kuliś/ Tekiela

Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

Kurs

   
21:00      
75 min

Kurs Tańca dla Dorosłych Kontynuacja

Mateusz Dreling

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

     
← →