Kalendarz zajęć

Kalendarz pokazuje aktualny dzień -czyli to co dzieje się dzisiaj w Dance Imperium

Aby zobaczyć zajęcia które startuja od początku września proszę przestawić na datę 4 września.

W zajęciach Aby zapisać się na zajęcia dla Początkujących (Nowy nabór) należy wejść w mam karnet -> wybrać "Zapisy"  I po Rejestracji i zalogowaniu zapisac sie na wybrane zajęcia w kalendarzu zajęć w strefie klienta

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 17 do 23-09-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00-17:45

Mini mini dance mix 2,5-4 lata

Jacek Grabowski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

17:00-17:45

Balet początkujący

Kinga Janek

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

17:00-18:00

Folteens Kids

Jacek Foltyn

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

18:00-19:30

Folteens

Jacek Foltyn

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

18:00-19:30

What's up Crew

Tomek Angielski

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

18:30-19:45

Klasyka Musical Jazz

Marek Zajączkowski

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

19:30-21:00

Step & Flow

Tomek Angielski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

19:30-20:25

Zumba

Anna Dymitrasz

Sala 3 ul.Antka 7

13:30-14:15

Jarzynowa Kids Dance klasy 0-2

Jacek Grabowski

ul.Jarzynowa Pruszków

14:15-15:15

Jarzynowa Hip Hop klasy3-4

Paweł Tolak

ul.Jarzynowa Pruszków

15:15-16:15

Jarzynowa Hip Hop klasy5-8

Paweł Tolak

ul.Jarzynowa Pruszków

16:45-17:45

Hip Hop Początkujący 8-11 LAT

Paweł Tolak

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

17:00-18:00

T. Nowoczesny Początkujący

Marta Lesiewicz

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

17:00-17:45

Latino solo dla Dziewczynek

Paweł Tekiela

ul.Jasna Pruszków

Kurs

17:15-18:00

Taniec Towarzyski Początkujacy

Jacek G./Szymon K.

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

17:45-18:45

Hip-Hop początkujący od 12 lat

Paweł Tolak

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

18:00-19:30

Nowicjusz+Padawan La Klub Tańca Sportowego

Paweł Tekiela

Sala 1 ul.Antka 7

18:00-19:30

Videoclip + Nowoczesny (gr. obozowa)

Marta Lesiewicz

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

19:30-21:00

Musical Jazz Dance

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

19:30-20:30

Latino Solo dla Pań

Monika Wach

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

20:00-21:30

Rycerz+Mistrz LA Klub Tańca Sportowego

Paweł Tekiela

Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

17:00-17:45

Mini Mini Dance Mix 4-5 lat +kontynuacja

Jacek Grabowski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

17:00-18:00

Folteens Kids

Jacek Foltyn

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

17:45-18:30

Balet początkujący

Kinga Janek

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

18:00-19:30

Folteens

Jacek Foltyn

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

18:00-19:30

Step & Flow

Tomek Angielski

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

19:30-21:00

What's up Crew

Tomek Angielski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

19:30-21:00

Rozciąganie dla Tancerzy

Jacek Foltyn

Sala 2 ul.Antka 7

19:30-20:25

Zumba

Anna Dymitrasz

Sala 3 ul.Antka 7

13:30-14:30

Jarzynowa Breakdance klasy 0-2

Damian Sobański

ul.Jarzynowa Pruszków

14:30-15:30

Jarzynowa Breakdance klasy 3-6

Damian Sobański

ul.Jarzynowa Pruszków

16:45-17:45

Hip Hop Początkujący 8-11 LAT

Paweł Tolak

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

16:45-17:45

Breakdance Dzieci

Damian Sobański

ul.Jasna Pruszków

17:00-18:00

T. Nowoczesny Początkujący

Marta Lesiewicz

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

17:15-18:00

Taniec Towarzyski Początkujacy

Jacek G./Szymon K.

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

17:45-18:45

Hip-Hop początkujący od 12 lat

Paweł Tolak

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

18:00-19:30

Videoclip + Nowoczesny (gr. obozowa)

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

18:00-19:30

Akrobatyka dla Tancerzy

Damian Sobański

Sala Filary ul.Antka 7

18:30-20:00

Nowicjusz+Padawan ST Klub Tańca Towarzyskiego Nowicjusz+Padawan ST

Szymon Kuliś

Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

19:30-21:00

Musical Jazz Dance

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

19:45-21:15

Breakdance "Ekipa Damiana"

Damian Sobański

Sala Filary ul.Antka 7

20:00-21:30

Rycerz+Mistrz ST Klub Tańca Sportowego

Szymon Kuliś

Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

21:00-22:15

Kurs tańca dla Dorosłych Początkujący

Mateusz Dreling

Sala 1 ul.Antka 7

20:00-22:00

Practise Klub Tańca Towarzyskiego

Kuliś/ Tekiela

Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

   
← →