Kalendarz zajęć

Opis jak zakupić karnet na wybrane zajęcia znajdzieci Państo pod kalendarzem na dole tej strony.

Kalendarz pokazuje aktualny dzień -czyli to co dzieje się dzisiaj w Dance Imperium

Aby zobaczyć zajęcia które startuja od początku września proszę przestawić 4.09.2017

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 13 do 19-11-2017 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:30-16:45

Akrobatyka od 6 do 9 lat

Damian Sobański

Sala ul.Jasna

Kurs

17:00-17:45

Balet początkujący 4-6

Irina Sajnacka

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

17:45-18:45

Balet kontynuacja

Irina Sajnacka

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

18:00-19:30

Show Dance Group

Jacek Foltyn

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

18:45-19:45

Współczesny Taniec 7-10 lat

Irina Sajnacka

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

19:30-20:30

Zumba

Anna Dymitrasz

Sala 1 ul.Antka 7

19:45-21:15

Dancehall + Karaibskie Rytmy

Monika Wach

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

19:45-21:00

Show Dance Group/ Streaching

Jacek Foltyn

Sala Filary ul.Antka 7

Kurs

20:00-21:30

Klub Tańca Sportowego "Mistrz Jedi" ST

Szymon Kuliś

Sala Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

Kurs

20:30-21:45

Kurs Tańca dla Dorosłych Kontynuacja

Krzysztof Grabowski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

20:30-21:30

Fat Burning

Marta Chmielewska

Sala 3 ul.Antka 7

17:00-18:30

What's up Crew

Tomek Angielski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

17:00-17:45

Taniec Towarzyski Początkujacy

Szymon Kuliś

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

17:30-18:30

Nowoczesny Taniec

Marta Lesiewicz

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

17:45-18:45

Taniec Towarzyski kont "Nowicjusz Jedi"

Kuliś / Tekiela

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

18:30-20:00

Step & Flow

Tomek Angielski

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

18:30-19:30

Video Clip Dance

Marta Lesiewicz

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

18:45-20:00

Taniec Towarzyski kontynuacja "Padawan Jedi LA"

Paweł Tekiela

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

19:30-20:45

Musical Jazz Dance

Marta Lesiewicz

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

20:00-21:30

Mini klub Tańca Sportowego Latin "Rycerz Jedi"

Paweł Tekiela

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

20:00-21:30

Klub Tańca Sportowego "Mistrz Jedi" LA

Aleksandra Konstantinowa

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

20:45-21:45

Pilates

Marta S.

Sala 2 ul.Antka 7

18:00-19:30

Show Dance Group

Jacek Foltyn

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

19:30-20:30

Zumba

Anna Dymitrasz

Sala 1 ul.Antka 7

19:30-20:30

Jazz Dance

Jacek Foltyn

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

19:45-20:45

Karaibskie rytmy/ Latino

Monika Wach

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

20:45-22:00

Kurs tańca dla Dorosłych Początkujący

Bęza Arek

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

16:15-17:30

Breakdance Kontynuacja

Damian Sobański

Sala ul.Jasna

Kurs

16:45-18:00

Hip Hop Początkujący

Tomek Angielski

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

17:00-17:45

Taniec Towarzyski Początkujacy

Szymon Kuliś

Sala 3 ul.Antka 7

Kurs

17:30-18:30

Nowoczesny Taniec

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

17:45-18:45

Taniec Towarzyski kont "Nowicjusz Jedi"

Kuliś / Tekiela

Sala Filary ul.Antka 7

Kurs

17:45-18:45

Breakdance Dzieci

Damian Sobański

Sala ul.Jasna

Kurs

18:00-19:30

What's up Crew

Tomek Angielski

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

18:30-19:30

Video Clip Dance

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

18:45-20:00

Taniec Towarzyski kontynuacja "Padawan Jedi ST"

Szymon Kuliś

Sala Filary ul.Antka 7

Kurs

18:45-20:15

Breakdance "Ekipa Damiana" 7-13 Lat

Damian Sobański

Sala ul.Jasna

Kurs

19:30-20:45

Musical Jazz Dance

Marta Lesiewicz

Sala 1 ul.Antka 7

Kurs

19:30-21:00

Step & Flow

Tomek Angielski

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

20:15-21:45

Mini Klub Tańca Towarzyskiego ST "Rycerz Jedi"

Szymon Kuliś

Sala Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

Kurs

20:30-21:30

Fat Burning

Marta Chmielewska

Sala 3 ul.Antka 7

20:45-21:45

Pilates

Marta S.

Sala 1 ul.Antka 7

16:00-17:00

Akrobatyka dla zespołów

Damian Sobański

2 Sala ul. Jasna

Kurs

17:00-17:45

Mini Mini Dance Mix

Bęza Arek

Sala 2 ul.Antka 7

Kurs

20:00-21:30

Practise Klub Mini i Sport

Szymon Kuliś

Sala Zespół Szkół Gomuliśnkiego 4

Kurs

   
← →

NOWY KLIENT

Jak Kupić Karnet na Fitness:

1.W kalendarzu liczymy ilość interesujących nas zajęć do końca miesiąca kalendarzowego.

2.Wchodzimy w Kup Karnet - kupujemy policzoną wcześniej ilość z listy karnetów , jeżeli nie jesteśmy zarejestrowani to sie rejestrujemy i za pomocą wybranego swojego banku dokonujemy płatności on line

3. Po zrobieniu przelewu WRACAMY Do SKLEPU!

4. Logujemy sie i rezerwujemy wybraną ILOŚC ZAJĘĆ w kalendarzu DO KOŃCA MIESIĄCA!

5. PRZYCHODZIMY NA WYBRANE ZAJĘĆIA:)

 

KLIENT JUZ ZAREJSTROWANY POSTĘPUJE JAK WYŻEJ TYLKO MUSI SIE NAJPIERW ZALOGOWAĆ W SYSTEMIE.

ZAJĘCIA TANECZNE- NOWY KLIENT

postępujemy tak jak w przypadku fitness tylko nie musimy liczyć zajęć wystarczy po zakupie wybranej formy tańca zapisać sie na pierwsze zajęcia wybranego kursu.

NOWY KLIENT SYSTEMY ZEWNETRZNE :OKSYSTEM , BENEFIT ....

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO NASZEJ RECEPCJI GDZIE PO PODPISANIU UMOWY  BEDĄ PAŃSTWO MIELI MOŻLIWOŚC REZERWACJI MIEJSCA W GRUPACH.